‘Kolejny dowód na to, że Polska ma dobrych, mniej znanych pisarzy. Trzeba tylko trochę w nich zainwestować. ’

Zaczytany w książkach

Thomas Blake

Autor książek sensacyjnych i kryminalnych

Thomas Blake - urodzony 8 grudnia 1989 roku w Olsztynie. Od 2004 roku projektuje strony internetowe. Jest pomysłodawcą i założycielem serwisu informacyjnego Kurier Globalny.pl Jak sam twierdzi pisanie traktuje jako hobby. Mówią o nim, że jest ambitnym chłopakiem z ogromną pasją, choć on sam temu zaprzecza. Na rynku wydawniczym debiutuje powieścią "Ostatni Rekrut"

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Cytaty

Wchodząc do mojego samochodu właśnie zgodził się Pan ze mną współpracować".

Thomas Blake

"W sądzie liczą się fakty i kodeksy. Nie znasz wcale świata Claire. Życie jest brutalne, rządzi się twardymi prawami".

Thomas Blake

"Spuścił wzrok i nagle zastygł w bezruchu, a jego źrenice znacznie się rozszerzyły. Już wiedział, kim był kelner. Nim zdołał się odwrócić ponownie, dwie kule wystrzelone z pistoletu przeszyły jego pierś. Z ust popłynęła krew, a oczy przybrały obraz zaskoczenia".

Thomas Blake

"Ciało się wygięło i osunęło z krzesła. Strzał wystraszył okolicznych turystów, którzy, krzycząc, zaczęli uciekać w różne strony. Kelner schował broń i wsiadł do samochodu, który właśnie się zatrzymywał przed lokalem, by chwilę później z piskiem opon ruszyć w nieznanym kierunku.."

Thomas Blake


‘ Autor zapewnia nam solidną dawkę wrażeń i emocji. Można wręcz Hitchcockowo powiedzieć, iż książka zaczyna się od "trzęsienia ziemi", a potem napięcie rośnie...’

MożnaPrzeczytać.pl